Вовківська ЗОШ І-ІІ ступенів
Четвер, 22.04.2021, 18:49
Валюта


Меню сайту


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0










     

    Робота з обдарованими учнями на 2020/2021 навчальний рік

    Наказ№6_Про підсумки ІІ етапу учнвських олімпіад2020/2021.docx

    з/п

    Прізвище, ім’я та по батькові учня

    Предмет

    Клас

    Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

    Місце

    1

    Журавльов Олег Артемович

    Трудове навчання

    8

    Шарун Василь Іванович

    ІІІ

    2

    Дарсидзе Ільміра Ібрагімівна

    Математика

     

    8

    Сафонова Ольга Іванівна

    ІІ

    3

    Дарсидзе Ільміра Ібрагімівна

    Історія

     

    8

    Нискогуз Ірина Василівна

    ІІ

    4 Зінов'єва Дар'я Олександрівна Історія 9 Нискогуз Ірина Василівна ІІІ
    5 Кущ Анна Сергіївна Українська мова та література 7 Пічка Наталія Володимирівна ІІІ
    6 Дарсидзе Ільміра Ібрагімівна Українська мова та література 8 Пічка Наталія Володимирівна ІІ
    7 Половко Олег Вадимович Фізика 7 Сафонова Ольга Іванівна ІІ
    8 Дарсидзе Ільміра Ібрагімівна Фізика 8 Сафонова Ольга Іванівна ІІ
    9 Афлатова Севінч Зіхраліївна Фізика 9 Сафонова Ольга Іванівна І

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Звіт про проведення І (шкільного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2019/2020 навчального року навчальних закладах.docx

    Наказ №255_Про проведення  І,ІІ етапів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2019/2020 навчальному році.docx

    Наказ №234_Про проведення І,ІІ етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019/2020 навчальному році.docx

    Наказ №241_Пpо підсумки проведення І-ro етапу шкільних олімпіад.docx

    Наказ №237_Про проведення олімпіад.docx

    Наказ №227_Про проведення тренувальних занять з учнями.docx

    Наказ №203_Про затвердження графіка роботи гуртків та секцій .docx

    Наказ №183_Про затвердження списку обдарованих дітей школи.docx

    Наказ №142_Про роботу з обдарованою молоддю.doc

    Наказ №89_Про нагородження похвальним листом учнів 2-8 класів.docx

    Обдаровані учні Вовківської школи.docx

    Підсумкові протоколи І етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослдницьких робіт /man.docx

     

    Переможці ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного

    мовно-літературного конкурсу

    учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    в 2018-2019 навчальному році

    № з/п Призвіще, ім'я, по батькові учня Призвіще, ім'я, по батькові вчителя, який підготував учня; стаж, категорія Кількість набраних балів Місце, яке посів на ІІ етапі
      8 клас      
    1 Кущ Ярослава Олексіївна Пічка Наталія Володимирівна, 16 років, вища кваліфікаційна категорія 17 І

     

    Переможці ІІ (районного) етапу

    ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    в 2018/2019 навчальному році

     

     

    з/п

    Прізвище

    ім’я, по

    батькові

    учня

    Повна назва загальноосвітнього навчального закладу

    Прізвище, ім’я,

    по батькові

    вчителя, який

    підготував учня; стаж, категорія

    Кількість

    набраних

    балів

    Місце, яке

    посів на

    ІІ етапі

    3 клас

     

    1.

    Іванова Діана Олексіївна

    Вовківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області

     

    Таран Ольга Миколаївна, 21 рік. І кваліфікаційна категорія

    28

    ІІ

    Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

    № з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Предмет Клас навчання Профіль навчання

    Прізвище, ім'я,по батькові особи,яка підготувала учня до олімпіади

    Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі Домашня адреса учня, контактний телефон
    1.   Зінов'єва Дар'я Олександрівна  Українська мова та література  7 - Рогіз Ольга Іванівна вища 21,5 ІІІ с.Вовківка, вул.Інтернаціональна,1 тел.0664600832
    2. Дарсидзе Ільміра Ібрагімівна Математика  6 - Сафонова Ольга Іванівна вища 14 ІІІ

    с.Вовківка вул.Перемоги,1    тел.2-53-56

    3. Кущ Ярослава Олексіївна Географія 8 - Нискогуз Ірина Василівна вища 21 ІІІ с.Вовківка вул.Зоряна,3 тел.0663885266
    4. Соколенко Даяна Володимирівна Географія 8 - Нискогуз Ірина Василівна вища 21 ІІІ

    с.Вовківка вул.Молодіжна,5 тел.0669020330

     

    №з/п Призвіще, ім'я та по батькові учня Предмет Клас навчання Профіль навчання Призвіще, ім'я та по батькові особи яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце зайняте на ІІ етапі Домашня адреса учня, контактний телефон
    1.  Халілов Наіль Феріддінович Російська мова та література 9 - Рогіз Ольга Іванівна вища 104,5 ІІ

    с.Вовківка вул.Інтернаціональна,6 тел.0667201129

    2. Болехан Денис Сергійович Біологія 8 - Болехан Інна Олександрівна І 39 ІІІ с.Вовківка вул.Садова,9 тел.0994891896
    3. Кущ Ярослава Олексіївна Інформаційні технології 8 - Іванова Марина Василівна спеціаліст 48 І

    с.Вовківка    вул.Зоряна тел.0663885266

    4. Халілов Наіль Феріддінович Фізика 9 - Сафонова Ольга Іванівна вища 9 ІІІ с.Вовківка вул.Інтернаціональна тел.0667201129

     

    Наказ262_Про підсумки проведення І етапу ІХ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році.docx

    Наказ №261_Про підсумки проведення І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2018/2019 навчальному році.docx

    Наказ №235_про участь учнів школи у проведенні І (районного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ у 2018-2019 р.docx

    Наказ №255_Про проведення І, ІІ етапів ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцикаpro .docx

    Наказ №238_Про проведення І, ІІ етапів ІХ_Міжнародого мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .docx

    Наказ №245_Про підсумки проведення І етапу шкільних олімпіад.docx

    Наказ №229_ Про проведення тренувальних занять з учнями, які беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах у 2018/2019 навчальному році .docx

    Наказ №228_Про_проведення_oлімпіад.docx

    Графік проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів docx

    Наказ №205 Про затвердження графіка роботи гуртків та секцій на 2018/2019 навчальний рік_

    Наказ №185 Про затвердження спілки обдарованих дітей_

    Наказ №146_Про_роботу з обдарованою молоддю.