Вовківська ЗОШ І-ІІ ступенів
Четвер, 13.12.2018, 19:44
Валюта


Меню сайту



Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0









     

    Робота з обдарованими учнями на 2018/2019 навчальний рік

    Підсумкові протоколи І етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослдницьких робіт /man.docx

    Переможці ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного

    мовно-літературного конкурсу

    учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    в 2018-2019 навчальному році

    № з/п Призвіще, ім'я, по батькові учня Призвіще, ім'я, по батькові вчителя, який підготував учня; стаж, категорія Кількість набраних балів Місце, яке посів на ІІ етапі
      8 клас      
    1 Кущ Ярослава Олексіївна Пічка Наталія Володимирівна, 16 років, вища кваліфікаційна категорія 17 І

     

    Переможці ІІ (районного) етапу

    ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    в 2018/2019 навчальному році

     

     

    з/п

    Прізвище

    ім’я, по

    батькові

    учня

    Повна назва загальноосвітнього навчального закладу

    Прізвище, ім’я,

    по батькові

    вчителя, який

    підготував учня; стаж, категорія

    Кількість

    набраних

    балів

    Місце, яке

    посів на

    ІІ етапі

    3 клас

     

    1.

    Іванова Діана Олексіївна

    Вовківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області

     

    Таран Ольга Миколаївна, 21 рік. І кваліфікаційна категорія

    28

    ІІ

    Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

    № з/п Прізвище, ім'я та по батькові учня Предмет Клас навчання Профіль навчання

    Прізвище, ім'я,по батькові особи,яка підготувала учня до олімпіади

    Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі Домашня адреса учня, контактний телефон
    1.   Зінов'єва Дар'я Олександрівна  Українська мова та література  7 - Рогіз Ольга Іванівна вища 21,5 ІІІ с.Вовківка, вул.Інтернаціональна,1 тел.0664600832
    2. Дарсидзе Ільміра Ібрагімівна Математика  6 - Сафонова Ольга Іванівна вища 14 ІІІ

    с.Вовківка вул.Перемоги,1    тел.2-53-56

    3. Кущ Ярослава Олексіївна Географія 8 - Нискогуз Ірина Василівна вища 21 ІІІ с.Вовківка вул.Зоряна,3 тел.0663885266
    4. Соколенко Даяна Володимирівна Географія 8 - Нискогуз Ірина Василівна вища 21 ІІІ

    с.Вовківка вул.Молодіжна,5 тел.0669020330

     

     

     

    Наказ262_Про підсумки проведення І етапу ІХ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році.docx

    Наказ №261_Про підсумки проведення І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2018/2019 навчальному році.docx

    Наказ №235_про участь учнів школи у проведенні І (районного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ у 2018-2019 р.docx

    Наказ №255_Про проведення І, ІІ етапів ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцикаpro .docx

    Наказ №238_Про проведення І, ІІ етапів ІХ_Міжнародого мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .docx

    Наказ №245_Про підсумки проведення І етапу шкільних олімпіад.docx

    Наказ №229_ Про проведення тренувальних занять з учнями, які беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах у 2018/2019 навчальному році .docx

    Наказ №228_Про_проведення_oлімпіад.docx

    Графік проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів docx

    Наказ №205 Про затвердження графіка роботи гуртків та секцій на 2018/2019 навчальний рік_

    Наказ №185 Про затвердження спілки обдарованих дітей_

    Наказ №146_Про_роботу з обдарованою молоддю.

     

     

    Про підсумки проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

    /2017-1/peremozhci_ii_etapu_olimpiad.doc

    /2017-1/207_zvit_pro_provedennja_i_etapu_olimpiad_2017.docx

    /2017-1/248_pro_pidsumki_provedennja_i_etapu_shkilnikh_oli.docx

    Графік проведення ІІ етапу олімпіад

    /2017-1/nakaz-111_vid_20.09.2017_b-zh_provedennja-2.doc

    Графік проведення І етапу Олімпіад

    Наказ № 224 Про проведення олімпіад

    Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 н.р.

    Вовківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області

     

    УКРАЇНА
    ВОВКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ
    КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                                                                НАКАЗ
     
    21.10.2016                                           Вовківка                                           №239
     
    Про підсумки проведення 
    І етапу Всеукраїнських 
    учнівських олімпіад з 
    навчальних предметів
     
    На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 12.09.2016 №34 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році», наказу начальника відділу освіти Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області від 16.09.2016 №92  «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» з 01жовтня по  21 листопада 2016 року в школі було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 6-9 класах з навчальних предметів: математики, географії, біології,  хімії,  української мови та літератури, історії, інформатики, іноземної мови (німецької),  фізики, правознавства.
    В них взяли участь майже 92%  учнів 6-9 класів. 
    Найбільшу кількість учнів залучили до участі в олімпіадах:
    - з математики (33 учні) вчителі Сафонова О.І., Шарун В.І.; 
    - з фізики (30 учнів) вчителі Кожина В.О., Сафонова О.І., Шарун В.І.;  
    - з хімії (24 учні) вчитель Болехан І.О.,
    За підсумками І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів І, ІІ, ІІІ місця посіли такі учні:
    • з математики
    6 клас
    1 Ільясов Алішан Айвазович І Шарун В.І.
    2 Халілов Халіл Ширінович ІІ Шарун В.І.
    3 Соколенко Даяна Володимирівна ІІІ Шарун В.І.
    7 клас
    1 Багаєва Ліля Сергіївна І Сафонова О.І.
    2 Халілов Наіль Фіріддінович ІІ Сафонова О.І.
    3 Афлатова Гульхан Фіріддінівна ІІІ Сафонова О.І.
    8 клас
    1 Семенець Єлизавета Володимирівна І Шарун В.І.
    2 Половко Каріна Сергіївна ІІ Шарун В.І.
    3 Нуфарова Ельнара Хабібівна ІІІ Шарун В.І.
    9  клас 
    1 Алієв  Марлен  Рашидович І Сафонова О.І.
    2 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІ Сафонова О.І.
    3 Ільясов Амурхан Айвазович ІІІ Сафонова О.І.
    • з географії
    8  клас
    1 Половко Каріна Сергіївна І Нискогуз І.В.
    2 Половко Анастасія Вадимівна ІІ Нискогуз І.В.
    3 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІІ Нискогуз І.В.
    9 клас
    1 Васільєва  Ілона Олександрівна І Нискогуз І.В.
    2 Алієв  Марлен  Рашидович ІІ Нискогуз І.В.
    3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІІ Нискогуз І.В.
    • з біології
    8 клас
    1 Половко Каріна Сергіївна І Болехан І.О.
    2 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІ Болехан І.О.
    3 Половко Анастасія Вадимівна ІІІ Болехан І.О.
    9  клас
    1 Васільєва  Ілона Олександрівна І Болехан І.О.
    2 Решетило Ліля Геннадіївна ІІ Болехан І.О.
    3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІІ Болехан І.О.
    • з української мови та літератури
                                                             7 клас
      1 Багаєва Ліля Сергіївна І Рогіз О.І.
      2 Калінкіна Віолета Ігорівна ІІ Рогіз О.І.
      3 Халілов Наіль Фіріддінович ІІІ Рогіз О.І.
                                                             8 клас
      1 Половко Анастасія Вадимівна І Пічка Н.В.
      2 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІ Пічка Н.В.
      3 Половко Каріна Сергіївна ІІІ Пічка Н.В.
    9 клас
      1 Васільєва Ілона Олександрівна І Пічка Н.В.
      2 Решетило Лілія Геннадіївна ІІ Пічка Н.В.
      3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІІ Пічка Н.В.
    • з російської мови та літератури
    8 клас
      1 Половко Каріна Сергіївна І Рогіз О.І.
      2 Половко Анастасія Вадимівна ІІ Рогіз О.І.
      3 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІІ Рогіз О.І.
    9 клас
      1 Васільєва  Ілона Олександрівна І Рогіз О.І.
      2 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІ Рогіз О.І.
      3 Алієв  Марлен  Рашидович ІІІ Рогіз О.І.
    • з іноземної мови (німецька)
    8 клас
      1 Половко Каріна Сергіївна І Половко О.І.
      2 Половко Анастасія Вадимівна ІІ Половко О.І.
      3 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІІ Половко О.І.
    9 клас
      1 Алієв  Марлен  Рашидович І Половко О.І.
      2 Васільєва  Ілона Олександрівна ІІ Половко О.І.
      3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІ Половко О.І.
    • з фізики
    7 клас
      1 Чахалідзе Лейла Редіванівна І Кожина В.О.
      2 Багаєва Ліля Сергіївна ІІ Кожина В.О.
      3 Халілов Наіль Фіріддінович ІІІ Кожина В.О.
    8 клас
      1 Половко  Анастасія Вадимівна І Шарун В.І.
      2 Половко Каріна Сергіївна ІІ Шарун В.І.
      3 Павлушенко Євгеній Володимирович ІІІ Шарун В.І.
    9 клас
      1 Алієв Марлен Рашидович І Сафонова О.І.
      2 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІ Сафонова О.І.
      3 Ільясов Амурхан Айвазович ІІІ Сафонова О.І.
    • з історії
    8 клас 
      1 Половко Каріна Сергіївна І Нискогуз І.В.
      2 Половко Анастасія Вадимівна ІІ Нискогуз І.В.
      3 Нуфарова Ельнара  Хабібівна ІІІ Нискогуз І.В.
    9 клас
      1 Алієв  Марлен  Рашидович І Нискогуз І.В.
      2 Васільєва  Ілона Олександрівна ІІ Нискогуз І.В.
      3 Халілов Ібрагім Фіріддінович
    ІІІ Нискогуз І.В.
    • з інформатики
    8 клас
      1 Половко Каріна Сергіївна І Петровська Н.В.
      2 Половко Анастасія Вадимівна ІІ Петровська Н.В.
      3 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІІ Петровська Н.В.
    9 клас
      1 Алієв  Марлен  Рашидович І Кожина В.О.
      2 Васільєва  Ілона Олександрівна ІІ Кожина В.О.
      3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІІ Кожина В.О.
    • з інформаційних технологій
    8 клас
      1 Половко Каріна Сергіївна І Петровська Н.В.
      2 Половко Анастасія Вадимівна ІІ Петровська Н.В.
      3 Мазур Віталій Васильович ІІІ Петровська Н.В.
    9 клас
      1 Алієв  Марлен  Рашидович І Кожина В.О.
      2 Васільєва  Ілона Олександрівна ІІ Кожина В.О.
      3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІІ Кожина В.О.
    • з правознавства
    9 клас
      1 Васільєва Ілона Олександрівна І Нискогуз І.В.
      2 Алієв Марлен Рашидович ІІ Нискогуз І.В.
      3 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІІ Нискогуз І.В.
    • з хімії
    7 клас
      1 Багаєва Ліля Сергіївна І Болехан І.О.
      2 Халілов Наіль Фіріддінович ІІ Болехан І.О.
      3 Калінкіна Віолета Ігорівна ІІІ Болехан І.О.
    8 клас
      1 Половко Анастасія Вадимівна І Болехан І.О.
      2 Половко Каріна Сергіївна ІІ Болехан І.О.
      3 Семенець Єлизавета Володимирівна ІІІ Болехан І.О.
    9 клас
      1 Васільєва  Ілона Олександрівна І Болехан І.О.
      2 Халілов Ібрагім Фіріддінович ІІ Болехан І.О.
      3 Решетило Лілія Геннадіївна ІІІ Болехан І.О.
    • з трудового навчання
    8 клас
      1 Мазур Віталій Васильович І Шарун В.І.
      2 Павлушенко Євгеній Володимирович ІІ Шарун В.І.
      3 Половко иАнастасія Вадимівна ІІІ Шарун В.І.
    9 клас
      1 Халілов Ібрагім Фіріддінович І Шарун В.І.
      2 Таран Костянтин Сергійович ІІ Шарун В.І.
      3 Алієв Марлен Ріфатович ІІІ Шарун В.І.
     
    Враховуючи підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
     
    НАКАЗУЮ:
    1. Оголосити подяку всім учасникам І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
    2. Сформувати команди  з учнів-переможців І етапу для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
    3. Вчителям-предметникам підготувати учнів для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
    4. Голові шкільного методичного об'єднання гуманітарного та природничо-математичного циклів Нискогуз І.В. обговорити на засіданнях ШМО підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 
    5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Рогіз О.І..
     
    Директор Вовківської ЗОШ І-ІІ ступенів                       О.І. Сафонова 

    УКРАЇНА

    ВОВКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

    КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    НАКАЗ

    16.09.2016                                            Вовківка                                        №223

    Про проведення І  етапу

    Всеукраїнських учнівських

    олімпіад із навчальних предметів

     у 2016/2017 навчальному році

             На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 12.09.2016 №34 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 22.09.2011 №1099, зареєстрованого в  Міністерстві  юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (із змінами), Правил проведення І,ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 №241, зареєстрованих у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за №42/1405, наказу відділу освіти Кегичівської райдержадміністрації Харківської області від 16.09.2016 №92  «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, організованого проведення І, ІІ етапів і підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

    НАКАЗУЮ:

    1. Створити в школі комісію по проведенню І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в такому складі:

      Голова комісії – Сафонова О.І., директор школи.

      Секретар         – Рогіз О.І., заступник директора школи з навчально-   

      виховної роботи.

      Члени комісії  – Нискогуз І.В., вчитель історії;

                                Шарун В.І., вчитель математики;                               

                                Болехан І.О., вчитель біології;

                                          Половко О.І., вчитель німецької мови;

                                Петровська Н.В., вчитель інформатики;

                                Пічка Н.В., вчитель української мови та літератури.

    2. Провести І тур шкільних олімпіад згідно графіка:

    п/п

    Предмет

    Клас

    Дата проведення

    Відповідальні

    Примітка

    (дата проведення ІІ етапу)

    1

    Математика

    6

    7

    8

    9

    03.10.2016

     

    Шарун  В.І. Сафонова О.І.

    Шарун В.І. Сафонова О.І.

     

    20.11.2016

     

    2

    Географія

    8

    9

    04.10.2016

    Нискогуз І.В

    Нискогуз І.В

    12.11.2016

    3

    Російська мова та література

    7

    8

    9

    05.10.2016

    Рогіз О.І.

     

    06.11.2016

    4

    Хімія

    7

    8

    9

    06.10.2016

    Болехан І.О.

    03.12.2016

    5

    Історія

    8

    9

    07.10.2016

    Нискогуз І.В

    Нискогуз І.В

    19.11.2016

    6

    Біологія

    8

    9

    10.10.2016

    Болехан І.О.

    17.12.2016

    7

    Українська мова та література

    7

    8

    9

    11.10.2016

    Рогіз О.І.

    Пічка Н.В.

    Пічка Н.В.

    26.11.2016

    8

    Фізика

    7

    8

    9

    12.10.2016

    Кожина В.О.

    Шарун В.І.

    Сафонова О.І.

    04.12.2016

    9

    Іноземна мова (німецька)

    8

    9

    13.10.2016

    Половко О.І.

    Половко О.І.

    27.11.2016

    10

    Правознавство

    9

    18.10.2016

    Нискогуз І.В

    24.12.2016

    11

    Інформатика

    8

    9

    19.10.2016

     

    11.12.2016

    12

    Трудове навчання

    8

    9

    24.10.2016

    Шарун В.І.

     

    05.11.2016

    12

    Інформаційні технології

    8

    9

    25.10.2016

    Петровська Н.В.

    Кожина В.О.

     

    25.12.2016

    3.  Вчителям школи звіти про результати проведення олімпіад подати не пізніше ніж через   3 дні після проведення олімпіади.

    4. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Рогіз О.І.:

    4.1. Організувати науково-методичне забезпечення та вирішення організаційних питань І(шкільного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

    4.2. Забезпечити участь команд у ІІ (районному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів згідно квоти.   

    4.3.  Подати до методичного кабінету звітну інформацію про проведення І (шкільного) етапу.

    Протягом 10 днів після

    проведення відповідної олімпіади

    5.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.        

    Директор Вовківської ЗОШ І-ІІ ступенів                           О.І. Сафонова 

    НАКАЗ

    23.08.2016                                          Вовківка                                                №145

    Про  організацію роботи

    з обдарованими учнями

    Згідно з Концепцією Державної програми роботи з обдарованою молоддю, відповідно до річного плану роботи школи на 2016/2017 навчальний рік,  з метою виявлення здібних учнів, їх підтримки та залучення до наукової роботи, а також стимулювання самостійної роботи школярів щодо вивчення окремих предметів, створення умов для проведення  Всеукраїнських, обласних, районних та шкільних олімпіад з базових дисциплін, творчих конкурсів, конкурсів-захистів, турнірів, фестивалів і забезпечення участі команд обдарованої молоді в інтелектуальних і творчих змаганнях

    НАКАЗУЮ:

    1. Учителям школи у своїй практичній роботі постійно:

    1.1. Продовжувати пошук альтернативних шляхів ефективної реалізації творчих   здобутків обдарованих учнів у всіх сферах життя.

                                                                                      Протягом року

    1.2. Залучати обдарованих та талановитих учнів школи до науково-дослідницької,   експериментальної творчої діяльності, зокрема МАН.

                                                                                      Протягом року

    1.3. Продовжувати формування системи виявлення, навчання й підтримки           обдарованої молоді, її соціального захисту, популяризувати здобутки           талановитих учнів школи.

                                                                                      Постійно

    1.4. Організовувати роботу предметних гуртків з метою роботи з талановитою     молоддю та підтримання інтересу до практичної діяльності та самореалізації.

                                                                                      Протягом року

     2. Керівникам шкільних  методоб’єднань:

     2.1. Створити банк даних зі змістовними характеристиками обдарованих дітей.

                                                                                      Жовтень - листопад 2016 року

    2.2. Працювати над піднесенням статусу обдарованих учнів та їх наставників, над   оновленням змісту, форм та методів роботи з обдарованою молоддю.

                                                                                        Постійно

    2.3. Провести спільне засідання предметних методоб’єднань на тему: «Робота з    обдарованими учнями у 2016/2017 навчальному році. Моніторинг участі   шкільної команди у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових    дисциплін».

                                                                                        Лютий 2017 року

    2.4. Забезпечити оприлюднення результатів і творчих звітів учителів та учнів –  переможців олімпіад, конкурсів та змагань.

                                                                                         Протягом року

    2.5. Проводити тренінги з учнями з метою надання методичних рекомендацій та  порад щодо організації навчання та профілактики фізичних і розумових перевантажень, запобігання стресовим ситуаціям обдарованих учнів під час   підготовки та виконання конкурсних завдань.

                                                                                          Жовтень – грудень –