Вовківська ЗОШ І-ІІ ступенів
Субота, 24.02.2018, 03:27
Меню сайтуКатегорії розділу
Шкільна документація [55]
Накази, плани, звіти
Класному керівнику [5]
виховна робота, плани, виховні години

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
 • Create a Free Website
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Головна » Файли » Шкільна документація

  Про виконання розділу річного плану щодо соціального захисту дітей та охорони дитинства
  07.04.2017, 08:05

  УКРАЇНА

  ВОВКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

  КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

  НАКАЗ

  23.03.2017                                                                                         Вовківка                                                                                       48

  Про виконання розділу

  річного плану щодо соціального

  захисту дітей та охорони дитинства

  Відповідно до річного плану роботи школи, затвердженого на спільному засіданні ради та педагогічної ради школи, протокол від 01.09.2016 №3, з метою посилення уваги до проблем дитинства в лютому 2017 року адміністрацією школи проведено громадський огляд умов утримання, виховання, навчання, оздоровлення, працевлаштування та соціального захисту дітей пільгових категорій та проводилася перевірка виконання розділу річного плану щодо соціального захисту дітей та охорони дитинства.

  У 2016/2017 навчальному році робота школи щодо соціального захисту дітей пільгових категорій спрямована на виконання законів України: «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2006 №864 «Про планування діяльності та ведення документації соціальних педагогів, соціальних педагогів по роботі з дітьми-інвалідами системи МОН України».

  Робота з даного напрямку проводилася відповідно до річного плану роботи школи, плану виховної роботи, плану роботи громадського інспектора з охорони дитинства з організації соціального захисту дітей пільгових категорій та дітей девіантної поведінки та плану заходів щодо виконання Комплексної програми профілактики жорстокого поводження з дітьми. Так, із метою реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток особистості на засіданнях батьківського комітету та ради школи розглядались питання «Про виконання Закону України», «Про охорону дитинства», «Аналіз стану здоров’я учнів. Попередження захворювань школярів», «Надання матеріальної допомоги учням школи». На нараді за участю директора школи розглядалось питання «Охорона дитинства і здоров’я учнів», підводились підсумки оздоровлення дітей влітку. На педагогічній раді розглядались питання «Про стан роботи з питань соціального захисту дітей та дітей пільгових категорій», «Про оздороровлення та відпочинок дітей та оздоровлення дітей пільгових категорій». На батьківських зборах розглядались питання «Про створення рівного доступу до якісної освіти», «Про стан профілактичної роботи з учнями, схильними до правопорушень та запобігання розповсюдження наркоманії, СНІДу в учнівському середовищі», «Про спільну роботу школи, сім’ї та громадськості з формування моральної культури школярів, їх духовного становища». Щомісячно здійснюється аналіз відвідування учнями школи.

  У 2016/2017 навчальному році громадським інспектором з охорони дитинства було призначено вчителя школи Таран О.М., яка з класними керівниками провела огляд житлово-побутових умов дітей пільгових категорій. Складені відповідні акти. З висновків комісії видно, що всі діти проживають у задовільних житлово-побутових умовах, взаємовідносини у сім'ях задовільні. Всі діти беруть активну участь у громадському житті класу і школи.

  Безкоштовним харчуванням (згідно наказів по школі та відповідних довідок) забезпечені всі діти з малозабезпечених сімей. У 2016/2017 навчальному році безкоштовне харчування отримують 9 учнів пільгових категорій з малозабезпечених сімей (Алієва Саміра – 6 кл., Алієв Лачин – 7 кл., Бородін Артур– 7 кл., Бородіна Крістіна – 7 кл., Ілясов Алішан – 6 кл., Ілясов Амурхан – 9 кл.,). Питання забезпечення безкоштовним харчуванням знаходиться на контролі адміністрації школи.

  Всі учні пільгових категорій забезпечені безкоштовними підручниками.

  Станом на 24 лютого 2017 року у школі 57 (58%) дітей пільгових категорій, а саме: дітей з малозабезпечених сімей – 9 з 6 сімей; дітей з багатодітних сімей – 39 з 19 сімей; дітей з сімей, що постраждали внаслідок ЧАЕС, – 3; дітей, що виховуються в неповних сім'ях – 10; дітей, батько яких записаний згідно зі ст.135 – 6; дітей-сиріт – немає; дітей, позбавлених батьківського піклування – немає, дітей-інвалідів – немає, дітей напівсиріт – 1.

  Надано матеріальну допомогу у І семестрі 2016/2017 навчального року з фонду загального обов’язкового навчання учням школи (які цього потребували) на суму 3000,00 гривень. Всі діти забезпечені необхідними підручниками та шкільним приладдям, мають шкільну форму.

  Протягом першого півріччя організовувався лекторій правових знань щодо роз’яснення дітям пільгових категорій, їх батькам та вчителям норм сучасного законодавства в галузі охорони дитинства.

  Проводиться профорієнтаційна робота серед дітей пільгового контингенту, а по закінченню школи контролюється подальше працевлаштування даних учнів.

  Проводиться певна робота з підтримки обдарованої молоді. Є призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

  На початку 2016/2017 навчального року в мікрорайоні школи не виявлено дітей шкільного віку, які не приступили до навчання. Всі учні відвідують школу, а якщо і трапляються пропуски занять, то по хворобі або з поважної причини. Усі випускники 9-ого класу 2016 року випуску працевлаштовані, про що свідчать довідки з місця навчання.

  Щорічно організовується обов’язкове оздоровлення учнів пільгових категорій в дитячому оздоровчому закладі з денним перебуванням «Дзвіночок».

  Стовідсотково залучаються діти пільгового контингенту до відвідування гуртків, що функціонують на базі школи. Крім того діти даної категорії активно залучаються до участі в шкільних та районних конкурсах дитячої творчості, спортивних змаганнях, турнірах, олімпіадах.

  Щоквартально оновлюється банк даних дітей пільгових категорій. Ця робота проводиться на підставі відповідних документів, класними керівниками та соціальним педагогом проводяться обстеження умов проживання та виховання дітей, про що свідчать акти, складені комісіями.

  З метою соціального захисту дітей пільгових категорій проводяться благодійні акції, присвячені пам’ятним датам, тематичні бесіди, виховні години, конкурси плакатів та малюнків з пропаганди здорового способу життя, спільно з сільською радою влаштовуються святкові концерти та спортивні заходи.

  Протягом першого півріччя проводилась просвітницька робота для дітей, підлітків та молоді з питань здорового способу життя.

  Виходячи з вищезазначеного,

   

  НАКАЗУЮ:

  1. Роботу з соціального захисту дітей пільгових категорій станом на 28 лютого 2016/2017 навчального року вважати на достатньому рівні.

  2. Усім працівникам школи забезпечити безумовне виконання Закону України «Про охорону дитинства».

  Постійно

  3. Громадському інспектору з охорони дитинства Таран О.М. :

  3.1. Забезпечити неухильне виконання нормативних документів щодо соціального захисту дітей пільгових категорій.

  Постійно

  1. Проводити ознайомлення педагогічних працівників з нормативними документами, що регулюють законодавство в галузі охорони дитинства та соціального захисту.

  Постійно

  3.3. По мірі надходження інформації про зміну соціального статусу дитини поновлювати банк даних пільгових категорій.

  Постійно

  3.4. Проводити перевірку умов життя та виховання дітей пільгових категорій.

  Двічі на рік

  4. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Рогіз О.І.:

  4.1. Розглядати питання соціального захисту дітей пільгових категорій на:

  - нарадах при директорові;

  В кінці кожного семестру

  - засіданнях педагогічних рад;

  1 раз на рік

  - методичних обєднаннях класних керівників.

  В кінці кожного семестру

  4.2. Створити належні матеріально-побутові умови для організації літнього оздоровлення учнів в пришкільному оздоровчому закладі з денним перебуванням.
  До 01.06.2017

  4.3. Забезпечити продовження роботи батьківського лекторію з метою ознайомлення батьків та учнів школи з чинним законодавством України про права, обов’язки та відповідальність батьків за виховання та навчання дітей.

  • Постійно
   5. Класним керівникам 19 х класів:

  5.1. Своєчасно виявляти та повідомляти адміністрацію школи про факти насильства над дитиною у сім’ї.

  5.2. Систематично здійснювати контроль за вихованням, навчанням, матеріально-побутовим утриманням дітей з пільгових та неблагонадійних сімей, охоплювати цих дітей гуртковою та позакласною роботою.

  Протягом року

  5.3. Посилити особисту відповідальність за облік відвідування учнями школи, профілактику правопорушень.

  Постійно

  5.4. Здійснювати контроль за відвідуванням гуртків, спортивних секцій, факультативів дітьми пільгових категорій.

  Протягом року

  5.5. Залучати дітей пільгових категорій до участі у конкурсах, оглядах, екскурсіях, походах.

  Протягом року

  6. Педагогу-організатору Петровській Н.В.:

  6.1. З метою профілактики бродяжництва разом з членами ради школи проводити рейди в місцях, де збираються діти та підлітки.

  Щомісяця

  6.2. Для роз’яснювально-профілактичної роботи співпрацювати з дільничним інспектором, представниками кримінальної міліції, медичними працівниками.

  Протягом року
  6.3. Розмістити цей наказ на сайті школи.

  До 26.03.2017

  7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

   

  Заступник директора Вовківської

  ЗОШ І-ІІ ступенів з навчально-виховної роботи О.І Рогіз

  Категорія: Шкільна документація | Додав: vovkivka_zoch
  Переглядів: 228 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *: