Вовківська ЗОШ І-ІІ ступенів
Неділя, 22.10.2017, 20:12
Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0





    Олімпіади

    УКРАЇНА

    ВОВКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

    КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


    НАКАЗ

     

    03.01.2017                                           Вовківка                                        6

    Про підсумки проведення

    ІІ (районного) етапу

    Всеукраїнських учнівських

    олімпіад із навчальних предметів

    у 2016/2017 навчальному році

     

    Відповідно до Положення  про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056 (із змінами), Правил проведення І,ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 №241, зареєстрованим у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за №42/1405, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», Департаменту  науки  і  освіти Харківської обласної державної адміністрації  від 12.09.2016 №344 «Про проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році», відділу освіти Кегичівської районної державної адміністрації від 16.09.2016 №92 «Про проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», від 28.12.2016 №15 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу по школі від 21.10.2016 №239 «Про підсумки проведення  шкільних предметних олімпіад», з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів в період з 06 листопада по 25 грудня 2016 року  було організовано участь учнів школи 6-9 класів в ІІ етапі (районному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів з української мови і літератури, математики, історії, правознавства, іноземної мови,  біології, географії, інформатики, російської мови, інформаційних технологій, трудового навчання.

    За підсумками ІІ етапу учнівських олімпіад із навчальних предметів  призові місця посіли такі учні:

     

    з/п

    Прізвище, ім’я  учня

    Клас

    Предмет

    Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

    Місце

    1

    Халілов Наіль Фіріддінович

    7

    українська

    мова

    Пічка Н.В.

    ІІ

    2

    Багаєва Лілія          Сергіївна

    7

    українська

    мова

    Пічка Н.В.

    ІІІ

    3

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    8

    українська

    мова

    Пічка Н.В.

    ІІІ

    4

    Васільєва Ілона Олександрівна

    9

    українська

    мова

    Пічка Н.В.

    ІІІ

    5

    Васільєва Ілона Олександрівна

    9

    російська

    мова

    Рогіз О.І.

    ІІІ

    6

    Половко Каріна      Сергіїіна

    8

    географія

    Нискогуз І.В.

    ІІ

    7

    Половко Анастасія Вадимівна

    8

    біологія

    Болехан І.О.

    ІІІ

    8

    Васільєва Ілона Олександрівна

    8

    біологія

    Болехан І.О.

    ІІ

    9

    Половко  Каріна

    Сергіїна

    8

    історія

    Нискогуз І.В.

    ІІ

    10

    Половко  Каріна

    Сергіїна

    8

    німецька

    мова

    Половко О.І.

    І

    11

    Алієв  Марлен

    Рашидович

    9

    німецька

    мова

    Половко О.І.

    ІІ

    12

    Васільєва Ілона Олександрівна

    9

    правознавство

    Нискогуз І.В.

    ІІ

    13

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    9

    трудове навчання

    Шарун В.І.

    ІІ

     

     

    НАКАЗ

     

    21.10.2016                                           Вовківка                                           №239

     

    Про підсумки проведення

    І етапу Всеукраїнських

    учнівських олімпіад з

    навчальних предметів

     

    На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 12.09.2016 №34 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році», наказу начальника відділу освіти Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області від 16.09.2016 №92  «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» з 01жовтня по  21 листопада 2016 року в школі було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 6-9 класах з навчальних предметів: математики, географії, біології,  хімії,  української мови та літератури, історії, інформатики, іноземної мови (німецької),  фізики, правознавства.

    В них взяли участь майже 92%  учнів 6-9 класів.

    Найбільшу кількість учнів залучили до участі в олімпіадах:

    - з математики (33 учні) вчителі Сафонова О.І., Шарун В.І.;

    - з фізики (30 учнів) вчителі Кожина В.О., Сафонова О.І., Шарун В.І.; 

    - з хімії (24 учні) вчитель Болехан І.О.,

    За підсумками І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів І, ІІ, ІІІ місця посіли такі учні:

    • з математики

    6 клас

    1

    Ільясов Алішан Айвазович

    І

    Шарун В.І.

    2

    Халілов Халіл Ширінович

    ІІ

    Шарун В.І.

    3

    Соколенко Даяна Володимирівна

    ІІІ

    Шарун В.І.

    7 клас

    1

    Багаєва Ліля Сергіївна

    І

    Сафонова О.І.

    2

    Халілов Наіль Фіріддінович

    ІІ

    Сафонова О.І.

    3

    Афлатова Гульхан Фіріддінівна

    ІІІ

    Сафонова О.І.

    8 клас

    1

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    І

    Шарун В.І.

    2

    Половко Каріна Сергіївна

    ІІ

    Шарун В.І.

    3

    Нуфарова Ельнара Хабібівна

    ІІІ

    Шарун В.І.

    9  клас

    1

    Алієв  Марлен  Рашидович

    І

    Сафонова О.І.

    2

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    ІІ

    Сафонова О.І.

    3

    Ільясов Амурхан Айвазович

    ІІІ

    Сафонова О.І.

    • з географії

    8  клас

    1

    Половко Каріна Сергіївна

    І

    Нискогуз І.В.

    2

    Половко Анастасія Вадимівна

    ІІ

    Нискогуз І.В.

    3

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    ІІІ

    Нискогуз І.В.

    9 клас

    1

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    І

    Нискогуз І.В.

    2

    Алієв  Марлен  Рашидович

    ІІ

    Нискогуз І.В.

    3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    ІІІ

    Нискогуз І.В.

    • з біології

    8 клас

    1

    Половко Каріна Сергіївна

    І

    Болехан І.О.

    2

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    ІІ

    Болехан І.О.

    3

    Половко Анастасія Вадимівна

    ІІІ

    Болехан І.О.

    9  клас

    1

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    І

    Болехан І.О.

    2

    Решетило Ліля Геннадіївна

    ІІ

    Болехан І.О.

    3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    ІІІ

    Болехан І.О.

    • з української мови та літератури

                                                             7 клас

      1

    Багаєва Ліля Сергіївна

    •  

    Рогіз О.І.

      2

    Калінкіна Віолета Ігорівна

    •  

    Рогіз О.І.

      3

    Халілов Наіль Фіріддінович

    •  

    Рогіз О.І.

                                                             8 клас

      1

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Пічка Н.В.

      2

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    •  

    Пічка Н.В.

      3

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Пічка Н.В.

    9 клас

      1

    Васільєва Ілона Олександрівна

    •  

    Пічка Н.В.

      2

    Решетило Лілія Геннадіївна

    •  

    Пічка Н.В.

      3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Пічка Н.В.

    • з російської мови та літератури

    8 клас

      1

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Рогіз О.І.

      2

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Рогіз О.І.

      3

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    •  

    Рогіз О.І.

    9 клас

      1

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    •  

    Рогіз О.І.

      2

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Рогіз О.І.

      3

    Алієв  Марлен  Рашидович

    •  

    Рогіз О.І.

    • з іноземної мови (німецька)

    8 клас

      1

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Половко О.І.

      2

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Половко О.І.

      3

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    •  

    Половко О.І.

    9 клас

      1

    Алієв  Марлен  Рашидович

    •  

    Половко О.І.

      2

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    •  

    Половко О.І.

      3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Половко О.І.

    • з фізики

    7 клас

      1

    Чахалідзе Лейла Редіванівна

    •  

    Кожина В.О.

      2

    Багаєва Ліля Сергіївна

    •  

    Кожина В.О.

      3

    Халілов Наіль Фіріддінович

    •  

    Кожина В.О.

    8 клас

      1

    Половко  Анастасія Вадимівна

    •  

    Шарун В.І.

      2

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Шарун В.І.

      3

    Павлушенко Євгеній Володимирович

    •  

    Шарун В.І.

    9 клас

      1

    Алієв Марлен Рашидович

    •  

    Сафонова О.І.

      2

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Сафонова О.І.

      3

    Ільясов Амурхан Айвазович

    •  

    Сафонова О.І.

    • з історії

    8 клас

      1

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Нискогуз І.В.

      2

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Нискогуз І.В.

      3

    Нуфарова Ельнара  Хабібівна

    •  

    Нискогуз І.В.

    9 клас

      1

    Алієв  Марлен  Рашидович

    •  

    Нискогуз І.В.

      2

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    •  

    Нискогуз І.В.

      3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

     

    •  

    Нискогуз І.В.

    • з інформатики

    8 клас

      1

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Петровська Н.В.

      2

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Петровська Н.В.

      3

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    •  

    Петровська Н.В.

    9 клас

      1

    Алієв  Марлен  Рашидович

    •  

    Кожина В.О.

      2

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    •  

    Кожина В.О.

      3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Кожина В.О.

    • з інформаційних технологій

    8 клас

      1

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Петровська Н.В.

      2

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Петровська Н.В.

      3

    Мазур Віталій Васильович

    •  

    Петровська Н.В.

    9 клас

      1

    Алієв  Марлен  Рашидович

    •  

    Кожина В.О.

      2

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    •  

    Кожина В.О.

      3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Кожина В.О.

    • з правознавства

    9 клас

      1

    Васільєва Ілона Олександрівна

    •  

    Нискогуз І.В.

      2

    Алієв Марлен Рашидович

    •  

    Нискогуз І.В.

      3

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Нискогуз І.В.

    • з хімії

    7 клас

      1

    Багаєва Ліля Сергіївна

    •  

    Болехан І.О.

      2

    Халілов Наіль Фіріддінович

    •  

    Болехан І.О.

      3

    Калінкіна Віолета Ігорівна

    •  

    Болехан І.О.

    8 клас

      1

    Половко Анастасія Вадимівна

    •  

    Болехан І.О.

      2

    Половко Каріна Сергіївна

    •  

    Болехан І.О.

      3

    Семенець Єлизавета Володимирівна

    •  

    Болехан І.О.

    9 клас

      1

    Васільєва  Ілона Олександрівна

    •  

    Болехан І.О.

      2

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Болехан І.О.

      3

    Решетило Лілія Геннадіївна

    •  

    Болехан І.О.

    • з трудового навчання

    8 клас

      1

    Мазур Віталій Васильович

    •  

    Шарун В.І.

      2

    Павлушенко Євгеній Володимирович

    •  

    Шарун В.І.

      3

    Половко иАнастасія Вадимівна

    •  

    Шарун В.І.

    9 клас

      1

    Халілов Ібрагім Фіріддінович

    •  

    Шарун В.І.

      2

    Таран Костянтин Сергійович

    •  

    Шарун В.І.

      3

    Алієв Марлен Ріфатович

    •  

    Шарун В.І.

     

    Враховуючи підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

     

    НАКАЗУЮ:

    1. Оголосити подяку всім учасникам І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

    2. Сформувати команди  з учнів-переможців І етапу для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

    3. Вчителям-предметникам підготувати учнів для участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

    4. Голові шкільного методичного об'єднання гуманітарного та природничо-математичного циклів Нискогуз І.В. обговорити на засіданнях ШМО підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

    5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Рогіз О.І..

     

    Директор Вовківської ЗОШ І-ІІ ступенів                       О.І. Сафонова 

    УКРАЇНА

    ВОВКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

    КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
    ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


    НАКАЗ

     

    16.09.2016                                            Вовківка                                        №223

     

    Про проведення І  етапу

    Всеукраїнських учнівських

    олімпіад із навчальних предметів

     у 2016/2017 навчальному році

     

             На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 12.09.2016 №34 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 22.09.2011 №1099, зареєстрованого в  Міністерстві  юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (із змінами), Правил проведення І,ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 №241, зареєстрованих у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за №42/1405, наказу відділу освіти Кегичівської райдержадміністрації Харківської області від 16.09.2016 №92  «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, організованого проведення І, ІІ етапів і підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

     

    НАКАЗУЮ:

    1. Створити в школі комісію по проведенню І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в такому складі:

      Голова комісії – Сафонова О.І., директор школи.

      Секретар         – Рогіз О.І., заступник директора школи з навчально-   

      виховної роботи.

      Члени комісії  – Нискогуз І.В., вчитель історії;

                                Шарун В.І., вчитель математики;                               

                                Болехан І.О., вчитель біології;

                                          Половко О.І., вчитель німецької мови;

                                Петровська Н.В., вчитель інформатики;

                                Пічка Н.В., вчитель української мови та літератури.

    2. Провести І тур шкільних олімпіад згідно графіка:

     

    п/п

    Предмет

    Клас

    Дата проведення

    Відповідальні

    Примітка

    (дата проведення ІІ етапу)

    1

    Математика

    6

    7

    8

    9

    03.10.2016

     

    Шарун  В.І. Сафонова О.І.

    Шарун В.І. Сафонова О.І.

     

    20.11.2016

     

    2

    Географія

    8

    9

    04.10.2016

    Нискогуз І.В

    Нискогуз І.В

    12.11.2016

    3

    Російська мова та література

    7

    8

    9

    05.10.2016

    Рогіз О.І.

     

    06.11.2016

    4

    Хімія

    7

    8

    9

    06.10.2016

    Болехан І.О.

    03.12.2016

    5

    Історія

    8

    9

    07.10.2016

    Нискогуз І.В

    Нискогуз І.В

    19.11.2016

    6

    Біологія

    8

    9

    10.10.2016

    Болехан І.О.

    17.12.2016

    7

    Українська мова та література

    7

    8

    9

    11.10.2016

    Рогіз О.І.

    Пічка Н.В.

    Пічка Н.В.

    26.11.2016

    8

    Фізика

    7

    8

    9

    12.10.2016

    Кожина В.О.

    Шарун В.І.

    Сафонова О.І.

    04.12.2016

    9

    Іноземна мо